Teslimat Bilgileri, İptal, İade ve Değişim

 

Ücretsiz Kargo


Alışverişinizde Türkiye sınırları dahilinde kilo ve boyut sınırlaması olmaksızın kesinlikle kargo ücreti ödemezsiniz.


Aynı Gün Kargo

Günü hariç gün içinde saat 12:00’ye kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir (Pazar ve Resmi tatil günleri gönderim yapılamaz).
Saat 12:00'den sonra verilen kargolar ertesi gün kargoya teslim edilir.


FATURA

Şirketimiz; 433 sıra nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği'nin ilgili hükümleri uyarınca 01.01.2016 tarihinden itibaren e-Fatura ve e-Arşiv uygulamasına geçmiştir.
Bu kapsamda, 01.01.2016 tarihi itibariyle faturalarımız;
e-Fatura mükellefi olan müşterilerimize e-Fatura olarak GİB üzerinden teslim edilecek.
e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerimize e-Arşiv faturası olarak, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.
e-Arşiv Faturası; Vergi Usul Kanunu uyarınca kâğıt ortamında düzenlenmek, muhafaza ve ibraz edilmek zorunluluğu bulunan faturanın, mevzuatta yer alan şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesine, muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan yasal bir uygulamadır ve sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek e-Arşiv faturasının çıktısını alarak resmi belge olarak kullanabilirsiniz.


Ürün Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Yırtılmış, ezilmiş veya açılmış paketi kesinlikle teslim almayın.
Faturanızdan farklı veya eksik paket teslim almayın.
Söz konusu sorunlardan herhangi biri oluşmuşsa kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyin.
Bu uyarıları dikkate almadan teslim alırsanız ürünü sorunsuz teslim aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. 
Ayrıca faturanın bir nüshası almış olduğunuz ürün ile birlikte size gönderilmektedir.


Kapıda Nakit Ödeme 

Kapıda Nakit Ödeme hizmet bedeli 15₺ olarak faturaya yansıtılacaktır. Toplam fatura tutarı kargo teslimi esnasında nakit olarak tahsil edilecektir. 

 

 

ÜRÜN İADE İŞLEMLERİ

Bildirimi lütfen 0544 508 69 96 Müşteri Hizmetleri arayarak veya [email protected] adresine mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.
Cayma hakkınızı ürünlerin size teslim edilme tarihinden 14 takvim günü içinde kullanabilirsiniz. 
Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI 'ya teslim edilen satın alınan ürünün orijinal faturasının arka yüzünde yer alan iade/değişim formunun doldurulması gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmezse 4077 sayılı ''Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'' gereğince iade/değişim kabul edilemez. Ayrıca, iade edilmesi gereken ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak firmamıza gönderilmesi gerekmektedir. Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Parlatıcı ayakkabı süngeri, Ayakkabı boyası, Ayakkabı temizlik ürünleri vs.)

Tüzel kişilik adına verilen siparişlerin iade ve değişim durumlarında iade fatura düzenlenmesi gerekmektedir. İade faturası tarafımıza iletilmeyen değişim ve iade talepleri mali nedenlerle gerçekleştirilemeyecektir.

Ürün iadelerinizi ürünlerin orijinal faturasının olmaması, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından başka bir kargo firması ile gönderilmesi, ürün kutusunun bantlanması, ürünün kullanılması ve zarar görmesi durumunda ürünün yeniden satışa sunulması engelleneceğinden iadeniz kabul EDİLMEYECEKTİR. Kabul edilmeyen ürünlerin kargo masrafları KDV dahil GÖNDERİCİYE aittir.


ÜRÜN DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Değişim işlemleri için lütfen 0544 508 69 96 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak stok kontrolü yaptırınız.

Ürün değişimlerinizi ürünün size teslim tarihinden 14 takvim günü içinde, ürünlerin orijinal faturası, orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak anlaşmalı olduğumu kargo aracılığı ile firmamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan kargolarınız neticesinde müşterilerimiz aranarak bilgi verilmekte olup, talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok mevcudiyetine göre 1-2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir

Her türlü iade/değişim işlemlerinizde geri gönderimlerinizin yanlış adrese ve/veya farklı kargo firması ile gönderimini engellemek adına, ürününüz ile birlikte gönderilen faturanın sağ üst köşesinde yer alan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Ureten Kadın Pazarı Camikebir mah. Yüksel Yörükoğlu Sok. No.1 Bayramiç / Çanakkale adına ücretsiz gönderebilirsiniz.

ÜRÜN İPTAL İŞLEMLERİ

İptal bildirimi için 0544 508 69 96 Müşteri Hizmetlerini arayarak veya [email protected] adresine mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edilene kadar iptal bildiriminde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen ürünlerin iptal bildirimleri onaylanmamaktadır. 
Siparişiniz kargoya teslim edildiyse iade prosedürünü uygulamanız gerekmektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı